ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Samochód daje swobodę przemieszczania się z miejsca na miejsce. Nie musisz wówczas być zależny od komunikacji miejskiej czy zbiorowego transportu. Jeśli jednak lecisz na przykład do Lublina, to by zapewnić sobie komfortowy, własny transport, możesz wcześniej zarezerwować wynajem samochodu, który spełni Twoje oczekiwania. Nasza wypożyczalnia aut iPanek wychodzi naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i firmowych. Co to oznacza w praktyce? Sprawdź sam, jak w wymiarze krótko- lub długoterminowym możesz korzystać z samochodów z logo wypożyczalni iPanek.

Rezerwuj samochody na kilka dni online

Na naszej stronie iPanek umieściliśmy prosty system rezerwacji samochodów przeznaczonych do wynajmowania na kilka dni. W całej Polsce mamy wiele punktów odbioru i zwrotu takich pojazdów, czego przykładem jest lokalizacja Lublin – lotnisko. Wypożyczalnia aut iPanek umożliwia klientom oddanie auta w innym miejscu niż nastąpiło jego wypożyczenie. Nasze usługi wynajmu krótkoterminowego są doskonale dopasowane do różnych potrzeb, jakie zgłaszają nam klienci.

Wydaje Ci się, że musisz przyjechać do wypożyczalni w Lublinie przy lotnisku? Wynajem samochodów organizujemy w nowoczesny sposób, dlatego taki kontakt nie jest koniecznością. Możesz zarezerwować auto na kilka dni przez internet. W elektronicznym formularzu rezerwacji należy wpisać m.in. datę i godzinę oraz miejsce odbioru i oddania wypożyczonego samochodu. Miejsca te nie muszą być takie same. Możesz na przykład podjąć wybrany ze strony internetowej pojazd w naszej wypożyczalni iPanek Lublin – lotnisko. Wypożyczalnia samochodów pozwala jednak na to, byś zwrócił go nawet w innym mieście, w którym prowadzimy taką działalność.

Dzięki nam zyskasz na kilka dni odpowiedni samochód, który pomoże Ci w poruszaniu się po Lublinie lub na dalszych trasach. Wypożycz taki pojazd, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Na stronie rezerwacyjnej iPanek masz do wyboru wiele ciekawych propozycji.

Dlaczego warto wynajmować auta długoterminowo?

Wiedz też, że w naszej ofercie znajduje się również usługa długoterminowego wynajmu samochodów. Możesz skorzystać z niej choćby w naszej wypożyczalni w Lublinie – lotnisko. Wynajem aut w takim wymiarze ma sens zawsze wtedy, gdy potrzebujesz powiększyć swoją flotę w firmie albo nie chcesz kupować samochodu na własność czy leasingować go. Poza tym musisz wiedzieć, że długoterminowy wynajem samochodów od iPanek pozwoli Ci zapomnieć o kosztach związanych z ubezpieczeniem pojazdu w ramach OC i AC, serwisem, obowiązkowymi przeglądami czy naprawami. Nie bierzesz wówczas na siebie także ryzyka utraty wartości samochodu w czasie, co ma miejsce i przy leasingu i przy kupnie auta na własność.

Możesz wynająć samochód długoterminowo od iPanek już na 31 dni lub dłużej. Zapraszamy Cię do naszej wypożyczalni w Lublinie, a właściwie nieopodal lotniska w Świdniku, przy ulicy Jana II Sobieskiego 1. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 13:00.