ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

Chcesz wynająć Hyundaia? Przyjdź do iPanek!

Hyundai  Tuscon na wynajem

Samochody z Azji na brak wielbicieli narzekać nie mogą. Doskonałym ich przykładem są auta marki Hyundai, które regularnie plasują się w czołówkach rankingów bezawaryjnych czterech kółek. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na spokojną i nieobciążającą kieszeni eksploatację. Do tego trzeba doliczyć wysoką jakość wykończenia, zaawansowanie technologiczne, szeroką gamę modelową oraz niepowtarzalny design. Wypożyczalnia iPanek oferuje samochody marki Hyundai na wynajem – to idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wynajem, w szczególności długoterminowy, to najlepsza alternatywa dla zakupu pojazdu na własność – zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tym zakresie.

Hyundai – azjatycka marka, która zawojowała rynek

Od wielu już lat w Polsce – i nie tylko – można zaobserwować wyraźny wzrost zainteresowania samochodami rodem z Azji. Mowa tutaj m.in. o autach marki Hyundai, które ogromną popularność zawdzięczają licznym zaletom. Firma Hyundai Motor Company będąca obecnie częścią koncernu Hyundai Motor Group powstała pod koniec 1967 r. w Korei Południowej. Jej siedziba mieści się w Seulu. Początkowo produkowała ona samochody w ramach umowy licencyjnej z koncernem Ford Motor Company, a w 1974 r. zaprezentowała swoje pierwsze samodzielnie zbudowane auto – kompakta Pony. W pierwszej dekadzie XXI w. firma postawiła przede wszystkim na poszerzanie liczby rynków zbytu, a także nad wzbogaceniem oferty minivanów. W pierwszych latach działalności koncern skupiał się raczej na rynkach lokalnych, ale otworzenie się m.in. na Europę czy Amerykę Północną bardzo szybko okazało się strzałem w dziesiątkę – był to oczywisty efekt dynamicznie postępującego rozwoju firmy. Hyundai Motor Company to aktualnie jeden z najpopularniejszych na świecie producentów samochodów osobowych, vanów, SUV-ów oraz aut dostawczych i ciężarowych.

Marka Hyundai często jest określana mianem pioniera przyszłej mobilności. Jako pierwsza wprowadziła do masowej produkcji pojazd zasilany wodorowymi ogniwami paliwowymi. Wdrażanie ekologicznych rozwiązań oraz innowacyjnych technologii przyjaznych środowisku jest obecnie dla Hyundaia absolutnym priorytetem.

Jeżeli szukasz nowoczesnych samochodów marki Hyundai do wypożyczenia, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Na flotę wypożyczalni iPanek składają się modele Hyundai i30 oraz Hyundai Tucson. Udostępniamy je na atrakcyjnych warunkach w formule najmu krótkoterminowego i  w ramach długoterminowych pakietów dla firm.

Modele Hyundaia dostępne w ramach floty iPanek

Hyundai i30 na wynajem

Hyundai i30

W gronie aut często poszukiwanych przez naszych klientów znajduje się Hyundai i30 na wynajem. Jest to samochód osobowy klasy kompaktowej, który przez południowokoreański koncern został po raz pierwszy zaprezentowany w 2007 r. W tym też roku trafił do masowej produkcji. To bezpieczny pojazd zapewniający komfort jazdy na wysokim poziomie. Idealnie nadaje się do jazdy po mieście rządzącej się swoimi prawami. Mocne jednostki napędowe są jego kolejnym atutem.

Hyundai Tucson

Jednym ze sztandarowych modeli tworzących ofertę koncernu z Seulu jest Hyundai Tucson. Na wynajem proponujemy go Państwu na atrakcyjnych warunkach. Ten samochód osobowy typu SUV klasy kompaktowej zasłużenie zdobył zaufanie kierowców. Jest wygodnym, bezpiecznym i dobrze wyposażonym autem, które odznacza się świetnymi właściwościami jezdnymi. Pojazd ten cieszy się opinią niezawodnego i trwałego. Producent zadbał o wybór w zakresie jednostek napędowych, a także o przyjemny dla oka wygląd tego modelu.

Aby wypożyczyć dostępne modele marki Hyundai przejdź >>> tutaj<<<

W ramach floty iPanek, możliwe są do wypożyczenia także auta marek takich jak: