ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

Alfa Romeo – dla klientów iPanek!

Alfa Romeo tonale na wynajem

Każdy miłośnik motoryzacji zna doskonale samochody rodem ze słonecznej Italii. Nie sposób tutaj nie wspomnieć o jednej z najbardziej znanych włoskich marek, a mianowicie o Alfa Romeo. Auta te wyróżniają się wyjątkowo pięknym designem, a przy tym nie brakuje im charakteru i sportowego sznytu. Teraz i Ty możesz zasiąść za kółkiem Alfa Romeo! Na wynajem mamy model Tonale, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!

Alfa Romeo – marka z tradycjami

Alfa Romeo jest włoskim producentem sportowych, luksusowych oraz wyścigowych aut. Firma ma swoją siedzibę w Turynie, a działalność prowadzi od 1910 r. Założył ją Alexandre Darracq. Najpierw nosiła ona nazwę Darracq Italiana, a potem została przemianowana na ALFA. Znana obecnie nazwa tej marki pojawiła się po I wojnie światowej. To właśnie wtedy firma została przejęta przez Nicola Romeo. Począwszy od 1986 r. stanowi ona część potężnego koncernu Fiat. Stylizacją samochodów Alfa Romeo zajmuje się biuro projektowe Carrozzeria Pininfarina, które ma na swoim koncie szereg udanych realizacji, nie tylko z zakresu motoryzacji. Alfa Romeo jest marką słynącą m.in. z zastosowania po raz pierwszy w samochodach rozwiązań w postaci np. jednostki napędowej o zapłonie iskrowym z dwiema świecami zapłonowymi na cylinder, bezpośredniego wtrysku paliwa typu common rail,  6-biegowej skrzyni w seryjnie produkowanym modelu auta czy zmiennych faz rozrządu.

Interesuje Cię Alfa Romeo do wypożyczenia? Jeden z kilkudziesięciu modeli Tonale wynajmiesz w iPanek na bardzo atrakcyjnych warunkach – zarówno w formule krótkoterminowej, jak i w długoterminowych pakietach dla firm. Auto dostępne jest w grupie SUV Automat. Wynajem krótkoterminowy to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które potrzebują samochodu na kilka czy kilkanaście dni, np. na służbową podróż czy wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi. Z kolei długoterminowa formuła najmu dla przedsiębiorców to doskonały sposób na zasilenie firmowej floty bez konieczności nabywania pojazdów na własność. Wszystkie samochody udostępnione na wynajem w iPanek są wyposażone m.in. w nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz w system multimedialny z nawigacją satelitarną Tom Tom.

Alfa Romeo Tonale w iPanek!

Nowe alfa romeo tonale na wynajem

Wypożyczalnia iPanek oferuje Alfa Romeo Tonale na wynajem! Ten samochód osobowy typu SUV klasy kompaktowej to nowość – zadebiutował na rynku w 2022 r. Został wyposażony w hybrydową jednostkę napędową opartą na turbodoładowanym silniku benzynowym o pojemności 1.5 l i mocy 130 KM. Auto zapewnia wygodną i komfortową jazdę, a gwarantowany przez nie ogólny poziom bezpieczeństwa zdobył maksymalną liczbę gwiazdek – czyli 5 – przyznawanych przez Euro NCAP. Dzięki sprzężeniu układu napędowego z automatyczną 7-biegową skrzynią biegów Alfa Romeo Tonale sprawnie porusza się po miejskich drogach i zdaje egzamin na dłuższych trasach. Ogromnym atutem tego modelu jest stosunkowo nieduże zużycie paliwa. Alfa Romeo Tonale można zamawiać w wypożyczalni samochodów PANEK Rent a Car w cenie od 122 zł netto /dobę.

Aby wypożyczyć dostępne modele marki Alfa Romeo przejdź >>> tutaj<<<

W ramach floty iPanek, możliwe są do wypożyczenia także auta marek takich
jak: