ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

Samochody Audi w ofercie iPanek!

Audi A6 na wynajem

Audi to jedna z najpopularniejszych w Polsce marek samochodów. Dla bardzo wielu kierowców – nie tylko zresztą w naszym kraju – Audi to synonim jakości, solidności i bezpieczeństwa. Auta wyprodukowane przez ten niemiecki koncern nie mogą narzekać na brak zainteresowania – idealnie nadają się zarówno do jazdy po mieście, jak i w dłuższe trasy. Wypożyczalnia iPanek oferuje modele Audi na wynajem – naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach współpracy oraz możliwość korzystania z nowoczesnych, świetnie wyposażonych i ekonomicznych pojazdów.

Audi – samochody na miarę Twoich potrzeb

Audi znajduje się w ścisłej czołówce firm, które od samego początku współtworzyły historię światowej motoryzacji. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Augusta Horcha w 1909 r. – nazwa marki pochodzi od transkrypcji jego nazwiska, a w naszym języku oznacza „słuchaj”. Znajduje to przełożenie na rzeczywistość – koncern dokłada wszelakich starań, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kierowców i wsłuchiwać się w potrzeby rynku, które zmieniają się wraz z upływem czasu. Pierwsze samochody Audi opuściły fabrykę w lipcu 1910 r. i niemalże od razu zdobyły uznanie odbiorców – tym bardziej że sygnowane tą marką auta odniosły liczne sukcesy podczas Międzynarodowego Rajdu Alpejskiego w Austrii. Obecnie firma, której dzieje są dość burzliwe, należy do koncernu Volkswagen AG.

Audi ma na swoim koncie szereg innowacyjnych rozwiązań, które zrewolucjonizowały branżę motoryzacyjną. Mowa tutaj m.in. o silniku VW ze wtryskiem K-Jetronic, który później zastosowano w wielu pojazdach. Innym przykładem wspomnianych rozwiązań jest napęd na obie osie (quattro), który w 1980 r. zaprezentowano podczas Międzynarodowego Salonu Samochodu w Genewie – aktualnie technologia ta jest z powodzeniem stosowana we wszystkich seriach Audi. W omawianym kontekście wypada wspomnieć również np. o ocynkowanej karoserii czy o pierwszym modelu auta z silnikiem Diesela wyposażonym w bezpośredni wtrysk i turbodoładowanie.

Audi jest doskonałym przykładem marki, która od początku swojej działalności systematycznie zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia. Aż 7 razy zwyciężała w prestiżowym konkursie World Car of the Year Awards, 2 razy w World Car Design of the Year i 3 razy w World Performance Car. Firma może się oczywiście poszczycić większą liczbą zaszczytnych tytułów stanowiących dowód uznania ze strony kierowców i ekspertów z branży. W iPanek proponujemy Państwu Audi do wypożyczenia na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach – tak w formule najmu krótkoterminowego, jak i w ramach długoterminowych pakietów dla przedsiębiorców.

Modele Audi dostępne w ramach floty iPanek

Audi A6 na wynajem

Audi A6

Z dumą prezentujemy Państwu Audi A6 na wynajem. Jest to samochód osobowy klasy premium, który do produkcji trafił w 1994 r. To niezwykle komfortowe i zaawansowane technicznie auto wyróżnia się wygodnym i przestrzennym wnętrzem. W modelu tym zastosowano szeroką gamę jednostek napędowych oraz układ jezdny A6 C7 bardzo dobrze tłumiący nierówności.

Audi Q5 na wynajem

Audi Q5 Sportback

Z dumą prezentujemy Państwu Audi A6 na wynajem. Jest Na flotę iPanek składa się również Audi Q5 Sportback na wynajem. Ten samochód osobowy typu SUV klasy średniej z wyraźnym sportowym sznytem zadebiutował w 2020 r. Nienaganne wykończenie wnętrza przy użyciu wysokiej jakości materiałów, pojemny bagażnik, szeroki wachlarz dynamicznych silników, mocno rozbudowana elektronika – to tylko niektóre z atutów Audi Q5 Sportback. Auto zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa oraz znakomity komfort jazdy, więc sprawdza się w roli samochodu rodzinnego.

Aby wypożyczyć dostępne modele marki Audi przejdź >>> tutaj<<<

W ramach floty iPanek, możliwe są do wypożyczenia także auta marek takich
jak: