ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

Auta Toyoty do wynajęcia w iPanek!

Toyota corolla na wynajem

Samochody z rynków azjatyckich mają wielu zwolenników na całym świecie. Nie brakuje ich również wśród polskich kierowców. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek z tamtych stron jest Toyota. Ogromną jej zaletą jest szeroki wybór różnorodnych modeli. Ważną ich cechą jest innowacyjność. Są to samochody słynące z doskonałych walorów użytkowych oraz wyjątkowego designu. Widać w nich najwyższą precyzję wykonania. W ofercie wypożyczalni iPanek znajdziecie Państwo wiele aut, w tym także Toyotę na wynajem. 

Toyota – japońska jakość i solidność

Toyota Motor Corporation to japoński koncern motoryzacyjny, który rozpoczął działalność w 1937 r. Niemniej jego początki sięgają końca XIX w. i mają nierozerwalny związek z osobą Sakichi Toyody. Założył on pierwszy w Japonii mechaniczny warsztat tkacki. Jego syn Kiichiro również był wizjonerem i to właśnie on stworzył podwaliny znakomicie prosperującego do dziś przedsiębiorstwa samochodowego. W swoich dziejach firma zaliczyła szereg wzlotów i upadków. Zdarzało się, że stała nawet na granicy bankructwa. W poważnych problemach finansowych pogrążyła się m.in. w latach 40-tych ubiegłego stulecia. Doprowadziły one do zrzeczenia się stanowiska prezesa przez Kiichiro Toyodę. Kierowaniem firmą zajął się wówczas Taizo Ishida.

Obecnie Toyota jest jedną z największych potęg przemysłu motoryzacyjnego. Toyota ma na swoim koncie szereg innowacyjnych rozwiązań. To ona jako pierwsza na świecie wprowadziła do szerokiego obrotu auta hybrydowe z silnikiem spalinowo-elektrycznym, zwracając tym samym uwagę na kwestie związane z ochroną środowiska. Od lat znajduje się w ścisłej czołówce koncernów z najlepszymi wynikami sprzedaży w skali globalnej. Sygnowane jej marką auta zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia.

Interesują Cię samochody marki Toyota do wypożyczenia? Koniecznie sprawdź ofertę firmy iPanek w tym zakresie! W formule najmu krótkoterminowego oraz w ramach długoterminowych pakietów dla przedsiębiorców udostępniamy kultowy model marki, a mianowicie Corollę. Bez względu na to, czy tego auta potrzebujesz do celów prywatnych, czy służbowych, pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy korzystne ceny oraz kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach współpracy!

Modele Toyoty dostępne w ramach floty iPanek

Toyota Corolla

Jednym ze sztandarowych modeli produkowanych przez japoński koncern jest Toyota Corolla – na wynajem w wypożyczalni iPanek na bardzo atrakcyjnych warunkach! Corolla to prawdziwa legenda światowej motoryzacji. Jest to samochód osobowy, który cieszy się długoletnią historią – na rynku obecny jest od 1966 r. Oszczędne jednostki napędowe o sprawdzonej konstrukcji, bogate wyposażenie, przestronne wnętrze i znakomite właściwości jezdne – to zdecydowanie największe zalety tego niezwykle popularnego auta. Prowadzi się je z największą przyjemnością. Nie sposób przy tej okazji nie docenić świetnie wyważonego zawieszenia. To bardzo dobre auto – wygodne, bezpieczne, funkcjonalne i oszczędne, a do tego mało awaryjne i niezawodne. Wyróżnia się też piękną, dynamiczną sylwetką.

Aby wypożyczyć dostępne modele marki  Toyota przejdź >>> tutaj<<<

W ramach floty iPanek, możliwe są do wypożyczenia także auta marek takich jak: