ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

Skoda – auta z Czech dla wymagających kierowców

Skoda na wynajem w iPanek

Skoda to marka samochodów, która w Polsce – i nie tylko – cieszy się bardzo dużą popularnością. Ich solidne wykonanie przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa. Skoda dokłada wszelakich starań, aby poszczególne elementy aut były dopracowane z dbałością o najdrobniejsze detale – począwszy od błotnika, a skończywszy na silniku. Firma stosuje najnowsze rozwiązania technologiczne, co widać głównie w osiągach produkowanych przez nią pojazdów. W ofercie wypożyczalni iPanek dostępnych jest kilka modeli Skody na wynajem – zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w tym zakresie.

Skoda – czeska marka z tradycjami

Początki Skody sięgają II poł. XIX w. Historia tej marki rozpoczęła się w dwóch miejscach. Pierwsza z firm została założona w Pilźnie w 1859 r. – początkowo zajmowała się wytwarzaniem broni. Właśnie tutaj na kierowniczym stanowisku pracował Emil Skoda. Z kolei druga firma powstała w 1895 r. w Mlada Boleslav, a jej założycielami byli Vaclav Laurin i Vaclav Klement. Do połączenia obu tych firm doszło wskutek rozmaitych zdarzeń w 1925 r., a uściślając – przedsiębiorstwo Laurina i Klementa po pozarze farbryki szukała strategicznego partnera. W ten sposób jej właścicielem stała się Skoda.

Podczas II wojny światowej Skoda zajmowała się produkcją militarną, a po jej zakończeniu została przekształcona w przedsiębiorstwo państwowe. Od 1991 roku należy do koncernu Volkswagen AG i ma swoją siedzibę w Mlada Boleslav.

Szukasz samochodów marki Skoda do wypożyczenia? Firma iPanek oferuje je zarówno w formule najmu krótkoterminowego, jak i w ramach długoterminowych pakietów dla firm. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, korzystne stawki oraz kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach współpracy. Przyjdź do nas i przekonaj się, jak prosty i niedrogi może być wynajem aut!

Modele Skody dostępne w ramach floty iPanek

 Skoda Superb na wynajem

 Skoda Superb

Potrzebujesz solidnego auta osobowego do jazdy po mieście i w dłuższe trasy? Twojej uwadze polecamy Skodę Superb na wynajem. Model ten jest produkowany przez czeski koncern od 2001 r. Ceniony jest m.in. za szeroki wybór jednostek napędowych wyróżniających się dobrym współczynnikiem spalania do osiągów. Wytrzymałe zawieszenie, duży bagażnik. Rewelacyjne właściwości jezdne i sporo miejsca w środku – to kolejne zalety tego samochodu. Jest on bardzo funkcjonalny i zapewnia odpowiedni komfort jazdy. Na uwagę zasługuje również nowoczesny wygląd pojazdu.

Skoda Kamiq na wynajem

Skoda Kamiq

Dla osób poszukujących sprawnego miejskiego crossovera mamy propozycję w postaci Skody Kamiq – na wynajem na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jest to model produkowany od 2019 r. Jego nazwa zaczerpnięta została z języka Inuitów zamieszkujących północną Kanadę i Grenlandię – oznacza tyle, co „zdolność dopasowania się do każdej sytuacji”. Auto ma dobre zawieszenie i znakomicie funkcjonujący układ kierowniczy. jest doskonałym przykładem niezwykle udanego kompromisu pomiędzy kompaktowymi rozmiarami i przestronnym wnętrzem.

Skoda Karoq na wynajem

Skoda Karoq

Dla miłośników SUV-ów mamy w naszej flocie różne samochody. Jednym z nich jest Skoda Karoq – na wynajem od iPanek! Model ten trafił do produkcji w 2017 r. i od tamtej pory plasuje się w czołówce aut swojego segmentu. To idealne auto dla osób, którym zależy przede wszystkim na komforcie. Karoq został wyposażony w mocne, dynamiczne i niesprawiające problemów jednostki napędowe. Nadwozie i wnętrze pojazdu są klasyczne i wyjątkowo ergonomiczne. W środku jest sporo schowków i dużo miejsca. Ogromny plus należy się także za to, że jest to auto przyjemne w prowadzeniu.

Aby wypożyczyć dostępne modele marki Skoda przejdź >>> tutaj<<<

W ramach floty iPanek, możliwe są do wypożyczenia także auta marek takich jak: