ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

Samochody marki Volkswagen na wynajem w iPanek!

Volkswagen na wynajem w iPanek

Solidność, funkcjonalność, bezpieczeństwo, wygoda i ponadczasowy wygląd – oto kluczowe przesłanki przemawiające na korzyść samochodów marki Volkswagen. Nie tylko wśród Polaków cieszą się one ogromną popularnością, która jest w pełni zasłużona. Praktycznie każdy model, jaki niemiecki gigant wypuszcza na rynek, okazuje się prawdziwym hitem i spotyka z bardzo ciepłym przyjęciem. Autom tym nie sposób też odmówić innowacyjności, niemniej takie rozwiązania nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka. W iPanek mamy Volkswagena na wynajem – przyjdź do nas i przekonaj się, jak prosty może być wynajem samochodu!

Volkswagen – solidność rodem z Niemiec

Volkswagen to niemiecka marka samochodów istniejąca od 1938 r., niemniej jej historia rozpoczęła się kilka lat wcześniej. Warto zresztą przypomnieć, że nazwa marki w tłumaczeniu na język polski oznacza tyle, co „samochód ludu”. Powstało 9 prototypowych modeli. Do produkcji miał trafić projekt „Porsche typ 60”. W 1938 r. położono kamień węgielny pod budowę przyszłej fabryki KdF-wagena. Produkcja KdF-wagena trwała od 1941 r. do 1944 r. Auto było znane jako Garbus – zrewolucjonizowało niemiecki rynek i świetnie sprzedawało się w innych krajach. To jeden z kultowych modeli Volkswagena – doczekał się zresztą wznowienia. Przedsiębiorstwo ma swoim portfolio więcej modeli, które zyskały miano legendarnych.

Obecnie marka Volkswagen stanowi część koncernu Volkswagen Group mającego siedzibę w Wolfsburgu w Dolnej Saksonii. To jeden z największych producentów samochodów na świecie. Wytwarzane przez niego auta zdobyły sporo nagród oraz wyróżnień. W historii marki jest też polski akcent. W 1991 r. w Poznaniu powstało oficjalne jej przedstawicielstwo.

Jeśli potrzebujesz Volkswagena do wypożyczenia, przyjdź do iPanek! W naszej ofercie znajduje się model T-Roc dostępny zarówno w formule najmu krótkoterminowego, jak i w ramach długoterminowych pakietów dla klientów biznesowych. Zapewniamy korzystne ceny, elastyczne warunki najmu oraz kompleksowe wsparcie!

Modele Volkswagena dostępne w ramach floty iPanek

 Volkswagen T-Roc

Jeśli szukasz sprawdzonego miejskiego crossovera, idealnym dla Ciebie samochodem będzie Volkswagen T-Roc – na wynajem w wypożyczalni iPanek na bardzo atrakcyjnych warunkach. Model ten zadebiutował na rynku w 2017 r. i z miejsca odniósł sukces. Niezmiennie od kilku lat wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kierowców. Do największych jego zalet zaliczają się m.in. spory bagażnik, przestronne wnętrze i dopracowane zawieszenie. Dzięki tym cechom doskonale wypada w roli rodzinnego auta. Na pochwałę zasługuje również dobre i funkcjonalne wyposażenie, do którego wykończenia zastosowano porządne materiały. T-Roc wyróżnia się też nowoczesną stylistyką z wyraźnie sportowym zacięciem. To świetny wybór zarówno jeśli chodzi o jazdę po mieście, jak i dłuższe trasy.

Aby wypożyczyć dostępne modele marki  Volkswagen przejdź >>> tutaj<<<

W ramach floty iPanek, możliwe są do wypożyczenia także auta marek takich jak: