ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

Mazda na wynajem w wypożyczalni iPanek!

Mazda 6 na wynajem

Japońskie samochody cieszą się na całym świecie – w tym także w Polsce – sporą popularnością. Auta rodem z kraju kwitnącej wiśni kojarzą się przede wszystkim z bardzo wysoką precyzją wykonania, zaawansowaną elektroniką oraz nowoczesnym wyglądem. Doskonałym przykładem marki z tych stron, która wśród polskich kierowców wzbudza niemałe zainteresowanie, jest Mazda. Na wynajem udostępniamy Państwu model Mazda 6. Jest wiele powodów, dla których warto skorzystać z tej propozycji – to przede wszystkim atrakcyjne ceny, przejrzyste warunki najmu oraz kompleksowe, profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach współpracy.

Mazda – stylowe auta prosto z Japonii

Mazda jest producentem samochodów osobowych pochodzącym z Japonii. Siedziba koncernu mieści się w Hiroszimie. Firma powstała w 1920 r. Początkowo wytwarzała obrabiarki. Pierwsze wyprodukowane przez nią auta pojawiły się na rynku dopiero 11 lat później – były to pojazdy, który łączyły w sobie elementy motocykla i samochodu. Przedsięwzięcie okazało się na tyle dużym sukcesem, że w kolejnych latach wspomniane pojazdy eksportowano do Chin. Prototypy aut osobowych Mazda zaczęła tworzyć w 1940 r., niemniej z powodu II wojny światowej prace nad nimi zostały wstrzymane. Wskutek zrzucenia bomby atomowej na Hiroszimę fabryka firmy została częściowo zniszczona. Dopiero kiedy ją odbudowano, wznowiono działalność.

Rok 1984 przyniósł zmianę nazwy przedsiębiorstwa na Mazda Motor Corporation. W 1985 r. mogło się ono poszczycić 10 milionami wyprodukowanych aut. Rok 1989 r. to przełom w historii firmy – właśnie wtedy na rynku pojawiła się Mazda MX-5 będąca do dziś światową rekordzistką, jeśli chodzi o  wielkość sprzedaży dwuosobowych samochodów sportowych. Od 2002 r. firmie towarzyszy filozofia „zoom-zoom”. Stanowi ona, że z jazdy należy czerpać przede wszystkim przyjemność. W miarę upływu czasu założenia te uległy pewnym modyfikacjom – japoński koncern przykłada dziś ogromną wagę do kwestii związanych z bezpieczeństwem oraz ochroną środowiska.

Znajdująca się w ofercie firmy iPanek Mazda do wypożyczenia to nowoczesny i świetnie wyposażony samochód. Udostępniamy go w formule najmu krótkoterminowego oraz w ramach długoterminowych pakietów dla klientów biznesowych.

Modele Mazdy dostępne w ramach floty iPanek

Mazda 6

Jeżeli interesuje Cię Mazda 6 na wynajem, to skorzystanie z propozycji wypożyczalni iPanek jest doskonałym wyborem! Jest to samochód osobowy klasy średniej produkowany od 2002 r. Kierowcy cenią go za ponadprzeciętną trwałość, niezawodność oraz świetne właściwości jezdne. Pomimo tego, że model ten ma już swoje lata, jego sylwetka w dalszym ciągu zachwyca – oczywiście wraz z upływem czasu uległa pewnym modyfikacjom. Mazda 6 daje radość z jazdy, a przy tym jest oszczędnym autem. Producent zadbał o szeroki wybór jednostek napędowych – zastosowane w Maździe 6 silniki mają opinię trwałych i solidnych. Na uwagę zasługują również: atrakcyjna stylistyka, pojemny bagażnik oraz przestronne wnętrze zapewniające wysoki komfort jazdy.

Aby wypożyczyć dostępne modele marki Mazda przejdź >>> tutaj<<<

W ramach floty iPanek, możliwe są do wypożyczenia także auta marek takich jak: