ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

Citroen – samochody na co dzień i na weekend

Citroen C3 na wynajem

Citroen to jedna z najbardziej lubianych przez Polaków marek samochodów. Jest ona uosobieniem pewnych wartości i wzbudza u kierowców jednoznaczne skojarzenia – przede wszystkim z bardzo wysokim komfortem jazdy. Ten francuski koncern od samego początku swojej działalności przykłada ogromną wagę do tego właśnie aspektu i dokłada wszelakich starań, aby wprowadzane przez niego rozwiązania służyły wygodzie osób zasiadających za kółkiem oraz pasażerów. Przy tej okazji warto przypomnieć o tym, że obecnie kwestie związane z komfortem jazdy są postrzegane inaczej niż jeszcze kilka dekad temu, niemniej Citroen idzie z duchem czasu.

Citroen – auta z francuską duszą

Francuski koncern samochodowy Citroen nazwę zawdzięcza swojemu założycielowi, którym był Andre Gustave Citroen. Firma, która obecnie jest częścią międzynarodowego koncernu Stellantis, powstała w 1919 r. Jej siedziba mieści się w Paryżu. Co ciekawe, historia Citroena łączy się częściowo z Polską. Otóż Andre Gustave Citroen parokrotnie odwiedził nasz kraj. Był m.in. w łodzi, gdzie w tamtejszych zakładach tekstylnych poznał technologię kół zębatych o daszkowym uzębieniu. Podobne rozwiązanie wprowadził w swojej fabryce – z tą różnicą, że jego koła zostały skonstruowane ze stali, dzięki czemu stały się trwalsze i wytrzymalsze. Po dziś dzień przedsiębiorstwo stosuje nowoczesne materiały konstrukcyjne oraz technologie, które sprawiają, że podczas jazdy nie odczuwa się żadnych drgań wynikających z pracy silnika. Rewolucyjne systemy zawieszenia to kolejny przykład udogodnień, jakie w swoich autach wprowadził Citroen. Na wynajem mamy dwa modele, a mianowicie Citroena C3 i Citroena Jumpera.

Jeśli interesuje Cię Citroen do wypożyczenia w formule krótkoterminowej lub w długoterminowym pakiecie dla firm, koniecznie sprawdź ofertę wypożyczalni iPanek! Wszystkie samochody udostępnione przez nas na wynajem są wyposażone m.in. w nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz w system multimedialny z nawigacją satelitarną Tom Tom. Potrzebujesz komfortowego auta na co dzień lub na weekend? Propozycje najmu Citroenów w PANEK Rent a Car zostały stworzone właśnie dla Ciebie!

Modele Citroena dostępne w ramach floty iPanek

citroen c3 na wynajem

Citroen C3

W ofercie wypożyczalni iPanek znajduje się Citroen C3 na wynajem. Jest to cieszące się ogromną popularnością auto osobowe klasy miejskiej, które na rynku jest obecne od 2002 r. Ten niezwykle stylowy i pięknie się prezentujący pojazd jest ceniony m.in. za przestronne wnętrze, solidne nadwozie i całkiem spory bagażnik. Producent zapewnił też w tym przypadku dość duży wybór jednostek napędowych gwarantujących niezłe osiągi. Pojazd wyróżnia się stosunkowo prostą konstrukcją i bogatym wyposażeniem, ponadto nie jest kłopotliwy w eksploatacji. Automatyczna klimatyzacja i skórzana tapicerka to przykład udogodnień gwarantowanych przez ten model.

Citroen Jumper na wynajem

Citroen Jumper

Dostępny w naszej ofercie Citroen Jumper na wynajem to jeden z samochodów dostawczych, jakie wypożyczalnia iPanek proponuje klientom. Jumper produkowany jest od 1994 r. i niezmiennie od lat plasuje się w czołówce najczęściej poszukiwanych dostawczaków w Polsce i nie tylko. To idealny samochód dla małej firmy oraz dla rodziny. Ma spory bagażnik, bardzo przestronne wnętrze i znakomicie sprawdza się w dłuższych trasach. Kierowcy chwalą ten model również za stosunkowo niską awaryjność oraz świetne właściwości jezdne. Auto dobrze trzyma się drogi i zapewni kierowcy odpowiednią widoczność. Jumper doczekał się licznych wersji, jeśli chodzi o jednostki napędowe.

Aby wypożyczyć dostępne modele marki Citroen przejdź >>> tutaj<<<

W ramach floty iPanek, możliwe są do wypożyczenia także auta marek takich
jak: