ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

Samochody Ford na wynajem w iPanek!

Ford kuga na wynajem

Ford to jedna z marek, które trwale zapisały się w historii światowej motoryzacji. Razem z General Motors i Chrysler tworzy wielką trójkę motoryzacyjną z Detroit. Na jej ofertę składają się auta osobowe, sportowe, dostawcze oraz ciężarowe. Nie da się ich pomylić z żadnymi innymi samochodami. Wyróżniają się przede wszystkim nietuzinkowym, ponadczasowym designem oraz mocnymi, solidnymi silnikami. Wiele z nich doczekało się miana kultowych. Wypożyczalnia iPanek udostępnia samochody Ford na wynajem. Proponujemy Państwu dwa popularne modele – Pumę i Kugę.

Ford – legenda światowej motoryzacji

Historia marki Ford jest nierozerwalnie związana z osobą jej założyciela. Był nim Henry Ford. Firma powstała w 1903 r. w Detroit. Pierwsze lata jej działalności nie należały do łatwych – wytwarzała dziennie zaledwie kilka samochodów. Zaczęło się to zmieniać w 1908 r., kiedy Ford wypuścił na rynek model T. Kilka lat później przedsiębiorstwo uruchomiło pierwszą na świecie ruchomą linię montażową, co okazało się prawdziwym przełomem dla całej branży motoryzacyjnej. Nie jest to jedyne innowacyjne rozwiązanie wprowadzone przez Forda. Wspomnieć tu można m.in. rewolucyjnych metodach odlewania silników. Warto też nadmienić, że to właśnie Henry Ford wpadł na pomysł, aby udzielać kredytów na produkowane przez siebie auta, co znacząco wpłynęło na wyniki sprzedażowe przedsiębiorstwa. Pierwsza europejska fabryka Forda otworzyła swe podwoje w Anglii w 1911 r.

Podczas II wojny światowej firma produkowała wyłącznie pojazdy dla wojska. Produkcja pojazdów cywilnych została wznowiona w 1947 r. Ten rok to jedna z najważniejszych dat w historii marki, ponieważ to wtedy zmarł Henry Ford. Pozostawił po sobie spuściznę w postaci przedsiębiorstwa wartego fortunę.

Ford ma w swoim portfolio sporo legendarnych już modeli aut – część z nich produkowana jest do dziś. Firma zdobyła mnóstwo wyróżnień i nagród, które stanowią dowód uznania nie tylko ze strony ekspertów branżowych, ale również klientów. Jeśli szukacie Państwo samochodów marki Ford do wypożyczenia, koniecznie zapoznajcie się z ofertą wypożyczalni iPanek! Oferujemy auta w formule najmu krótkoterminowego oraz w długoterminowych pakietach dla firm, zapewniając przy tym profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach współpracy oraz atrakcyjne ceny i przejrzyste warunki świadczenia wspomnianych usług.

Modele Forda dostępne w ramach floty iPanek

Ford Puma na wynajem

Ford Puma

Wszystkim miłośnikom większych aut polecamy sprawdzony i poszukiwany na rynku model, jakim jest Ford Puma na wynajem. Ten crossover klasy subkompaktowej produkowany jest od 2019 r. Prezentuje się znakomicie, a do tego odznacza się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi. Ogromnym atutem tego modelu jest przestronne i funkcjonalne wnętrze, które pod względem projektu wyróżnia się na tle konkurencji. Samochód doczekał się kilku wersji, jeśli chodzi o standard wyposażenia oraz jednostki napędowe.

Ford Kuga

Wielu naszych klientów często pyta o Forda Kuga na wynajem. Model ten to jeden z najbardziej znanych SUV-ów. Na rynku zadebiutował w 2009 r. i od razu zyskał szerokie grono zwolenników. Jak na nowoczesnego SUV-a przystało, Kuga jest autem wygodnym i bezpiecznym. Nie bez powodu tak często jest samochodem wybieranym przez rodziny. Uchodzi za niezawodny pojazd, który nie jest drogi w użytkowaniu. Zaletą Kugi jest to, że wykorzystano tu sporo elementów z innych modeli Forda, dlatego z dostępnością części zamiennych nie ma problemów. To także ważny czynnik przekładający się na koszty eksploatacyjne.

Aby wypożyczyć dostępne modele marki Ford przejdź >>> tutaj<<<

W ramach floty iPanek, możliwe są do wypożyczenia także auta marek takich
jak: