ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

Dostawcze Peugeoty na wynajem od iPanek!

Solidny samochód dostawczy w każdym biznesie jest wysoko w cenie, ponieważ znacznie ułatwia realizowanie zadań wynikających z charakteru prowadzonej działalności. Tego typu auta znakomicie wypadają również w roli pojazdów rodzinnych. Doskonałym przykładem takich właśnie pojazdów są samochody marki Peugeot – na wynajem w wypożyczalni iPanek. Serdecznie polecamy państwa uwadze naszą ofertę w tym zakresie – zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalne wsparcie na poszczególnych etapach współpracy. Chcesz znaleźć samochód idealny dla swojej firmy czy rodziny? Nic prostszego! Wystarczy, że zgłosisz się do nas!

Peugeot – francuska marka z tradycjami

Historia marki Peugeot sięga 1810 r., kiedy to Jean Pierre Peugeot założył zakłady mechaniczne w Sochaux. Początkowo firma nie miała niczego wspólnego z branżą samochodową. Produkowała m.in. noże, młynki do kawy czy maszyny do szycia. Charakterystyczne dla niej logo z lwem pojawiło się w 1850 r., niemniej nie przypominało tego, jakie jest znane obecnie. W 1885 r. przedsiębiorstwo ruszyło z produkcją rowerów, ale wnuk założyciela Armand Peugeot szybko doszedł do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem byłaby produkcja automobili. Pierwszy samochód Peugeota powstał w 1891 r. Był wyposażony w silnik Daimlera o mocy 3,5 KM. Kilka lat później, a mianowicie w 1903 r., powstał pierwszy motocykl francuskiej marki. Decyzja podjęta przez Armanda Peugeota okazała się strzałem w dziesiątkę.

Dzisiaj Peugeot jest producentem aut osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także rowerów, motocykli i skuterów. Przedsiębiorstwo należy do międzynarodowego koncernu Stellantis. Ma na swoim koncie mnóstwo nagród i branżowych wyróżnień oraz modeli samochodów, które stały się  legendami światowej motoryzacji.

Kilka modeli Peugeota do wypożyczenia składa się na ofertę firmy iPanek. Samochody udostępniamy w formule najmu krótkoterminowego oraz w ramach długoterminowych pakietów dla klientów biznesowych. Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania.

Modele Peugeota dostępne w ramach floty iPanek

Peugeot Boxer

Peugeot Boxer na wynajem to propozycja wypożyczalni iPanek w zakresie samochodów dostawczych, które mogą z powodzeniem służyć nie tylko przedsiębiorcom, ale i rodzinom. Peugeot produkuje Boxera od 1994 r. Niezmiennie od lat plasuje się on w czołówce najpopularniejszych dostawczaków. Samochód jest ceniony m.in. za dynamiczne i niezawodne jednostki napędowe, komfort jazdy, oszczędne zużycie paliwa, przestronne wnętrze czy nisko położoną przestrzeń ładunkową. Auto nie sprawia też problemów, jeżeli chodzi o usterki – jest mało awaryjne. Na pochwałę zasługuje ponadto wyposażenie, na które składają się np. elektrycznie otwierane szyby, klimatyzacja, elektrycznie ustawiane i podgrzewane lusterka oraz tempomat.

Peugeot Partner na wynajem

Peugeot Partner

Szukasz dobrego dostawczaka? Być może zainteresuje Cię Peugeot Partner na wynajem w wypożyczalni iPanek. Francuski koncern produkuje ten model od 1996 r. Niezmiennie wzbudza on ogromne zainteresowanie, co jest zasługą jego licznych zalet. Partner jest uważany za mało awaryjny oraz dość trwały samochód. Odznacza się uniwersalnym charakterem – doskonale wypada zarówno w roli auta firmowego, jak i rodzinnego. Parkowanie w mieście ułatwiają m.in. duże lusterka i parktronik. Pojazd jest niesamowicie zwrotny i zapewnia dobrą widoczność. Osiągi jednostki napędowej w stosunku do zużycia paliwa okazały się w przypadku tego modelu bardzo udanym kompromisem. Auto jest przestronne, wygodne, ze sporą przestrzenią ładunkową.

Aby wypożyczyć dostępne modele marki Peugeot przejdź >>> tutaj<<<

W ramach floty iPanek, możliwe są do wypożyczenia także auta marek takich jak: