ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

Renault w ofercie wypożyczalni iPanek!

Funkcjonowania wielu firm nie sposób wyobrazić sobie bez odpowiedniego samochodu dostawczego. Współczesny rynek oferuje w tym zakresie duży wybór, więc każdy przedsiębiorca znajdzie pojazd pasujący do potrzeb swojego biznesu. Nie trzeba kupować go na własność – świetnym rozwiązaniem jest wynajem umożliwiający korzystanie z auta na bardzo atrakcyjnych warunkach. W ofercie wypożyczalni iPanek znajduje się Renault na wynajem – zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Gwarantujemy przystępne ceny oraz kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach współpracy.

Renault – francuskie auta z klasą

Renault to jedno z najstarszych na świecie i zarazem największych przedsiębiorstw samochodowych. Firma powstała w 1899 r. jako Spółka Bracia Renault. Jej założycielami byli Louis, Marcel i Fernand Renault. Warto jednak nadmienić, iż rok wcześniej Louis Renault skonstruował swoje pierwsze auto. Początkowo warsztat firmy mieścił się w przydomowej szopie, ale przedsiębiorstwo rozwijało się bardzo dynamicznie. Zaledwie po roku działalności zatrudniało ponad 100 osób. Przez kilka lat montowało w swoich pojazdach silniki innych producentów. Było tak do 1902 r. kiedy to Louis Renault skonstruował silnik. W 1903 r. podczas wyścigu na trasie Paryż-Madryt  zginął Marcel Renault. Kiedy w 1909 r. firmę z powodu problemów zdrowotnych opuścił Fernand Renault, zmieniła ona nazwę na Samochody Renault.

Zarówno podczas pierwszej, jak i drugiej wojny światowej, Renault wstrzymało produkcję cywilną. W burzliwej historii marki pojawia się sporo znamienitych dat. Doskonałym przykładem może być rok 1972, gdy na rynku zadebiutowało Renault 5. Samochód ten został stworzony z myślą o podbiciu europejskich rynków, co zresztą zakończyło się sukcesem. Marka ma na swoim koncie mnóstwo modeli, które zapisały się na kartach dziejów światowej motoryzacji i zyskały miano kultowych.

Obecnie Renault stawia na produkcję nie tylko aut osobowych, sportowych i użytkowych. Koncern jest również potężnym producentem ciągników rolniczych, wagonów kolejowych i innego sprzętu. Działa w prawie 130 krajach świata. Jest właścicielem 99 proc. akcji rumuńskiej marki Dacia oraz współpracuje z Nissanem.

W ofercie firmy iPanek znajduje się Renault do wypożyczenia w formule krótkoterminowej oraz w ramach długoterminowych pakietów dla firm.

Modele Renault dostępne w ramach floty iPanek

Renault Master

Potrzebujesz solidnego samochodu dostawczego? Strzałem w dziesiątkę jest Renault Master – na wynajem udostępniamy ten model na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jest to auto dostawcze klasy wyższej produkowane przez francuski koncern od 1981 r. Pojazd ma sporo atutów takich jak m.in. duża przestrzeń ładunkowa, przestronna i wygodna kabina, funkcjonalne wnętrze, miękkie resorowanie oraz pewne prowadzenie nawet przy obciążeniu. Dobra zwrotność auta przydaje się zwłaszcza podczas jazdy po mieście, natomiast niezłe wyciszenie zdaje egzamin w dłuższych trasach. To zdecydowanie jeden z najlepszych dostawczaków w swojej klasie – nie bez powodu od lat cieszy się niesłabnącą popularnością.

Aby wypożyczyć dostępne modele marki Renault przejdź >>> tutaj<<<

W ramach floty iPanek, możliwe są do wypożyczenia także auta marek takich jak: